“apsiTECHNOginkluoja“ visi

Dar vienas filmukas apie mus supančias technologijas / aparatus / prietaisus. Iškelkim klausimą – kaip mus tai veikia? Daugiau pasipelnome ar nuskurstame dėl to?
ENJOY! 🙂

Reklama

Įrašo ““apsiTECHNOginkluoja“ visi” komentarai: 3

  1. Taip, neįtikėtina, bet visko gali būti, kad ateityje ir benamiai bus “apsitechnoginklavę“

  2. Labai taikliai pastebėta, Indre. Globalus reiškinys – ginkluojamės technika. O ką daryti, jei naujųjų technologijų pokyčiai ir vis didėjanti įtaka mūsų kasdieniniam gyvenimui perauga į “puolimą“, ir žmogus kartais jautiesi bejėgis. O koks neramumas apima, jei netyčia palieki savo mobilųjį namuose išskubėjęs su reikalais. Arba dar paprasčiau – jis tiesiog netikėtai išsikrauna. Mintyse pradedi kurti scenarijų, kad būtinai kažkas blogo nutiks, o tu negalėsi prisišaukti pagalbos ar panašiai. Jautiesi kaip be rankų, kuomet nei laikrodžio neturi, nei kontakto su aplinkiniu pasauliu, nepaisant to, kad stovi žmonių minioje.Sukamės lyg voverės rate ir vis mažiau pastebime, kas vyksta aplinkui, nes išmanieji telefonai mus “užima“ bet kuriu paros metu. Ir tikrai visus – net patys mažiausi, vis dažniau pastebiu, „apsiginklavę“ naujausia išmaniąja technika.
    O kalbant apie banko korteles ir visą internetinės bankininkystės sistemą, tai nieko keisto: grynųjų pinigų operacijų vis mažėja (netgi Vyriausybė savo 2011 metų planuose buvo paskelbusi tikslą mažinti grynųjų pinigų operacijas, taip užkirsti kelią šešėlinei ekonomikai) nes tam daugėja ir galimybių. Kam barškinti geležiniais, lankstyti žinomus veidus bei baimintis, jog koks ilgapirštis įkiš ranką į kišenę, kol tu įsijautęs klausaisi muzikos ar naršai internete. Nors, žiūrint iš kitos perspektyvos, lygiai toks pat bejėgis pasijauti ir tada, kuomet visos banko sistemos su tavo turimais pinigais “užlūžta“ grasindamos dar vieno banko griuvimu (kaip kad pastarieji įvykiai su Swedbank suneramino to banko klientus). Taip ir lieka klausimas, kur gi tas aukso viduriukas.

    • Na, Aurelija, iš tavo išsamaus komentaro, man kyla tik viena išvada – reikia pradėti kurti naują straipsniuką apie bankų “sugriuvimus“ ir Swedbank gąsdinimus naujais sistemų sutrikimais 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s